Cocktail Box 10 ks Věnečků

650 Kč
Pečeme každé ráno, objednejte si
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Jak udělat pochutnání z Věnečků ještě intenzivnější? Doplnit ho o hotový koktejl Negroni v boxu s 10 Věnečky. Příprava je jednoduchá drink nalijete na led do 2 sklenic a můžete vychutnávat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

X006

Letní edice - Maracuja


Sytě oranžový věneček má barvu zapadajícího slunce za horkých letních večerů. Maracujový krém v sobě snoubí sladké i mírně kyselé tóny, které se rozvíjí postupně. Chuť je nejprve mírná, ale postupně se zintenzivňuje, až vám nakonec ústa zalije šťavnatost tropického ovoce.

Jahoda

Jahoda


Cesta jahod do Věnečku je kratší, než by jeden řekl. Rozšmelcovat, povařit trochu osladit a přidat máslo. Tak jednoduché to je! Jahodové Věnečky jsou báječnou ovocnou chuťovkou, která doplní spektrum chutí vámi vybraného boxu.

Máslový krém

Máslový krém


Tady to všechno začalo. Z věnce vznikl Věneček, ne o moc větší než mince padesátikoruny a z klasického hutného krému se stal lehký sametový vánek, který Vás potěší, jako polibek na dobrou noc. Polosladký krém v kombinaci s korpusem velikosti jednohubky předurčuje, že u jednoho Věnečku nezůstanete.

	Pistáciový krém

Pistáciový krém


V jednoduchosti je krása. Komplexní chuť pistácie rozplývající se na jazyku. Hravá verze s kousíčky mletých pistáciových ořechů. Vykouzlí Vám úsměv na tváři.

Citron

Citron


Kyselé osvěžení ve Věnečku? Ano! Citron, naše doposud nejintenzivnější příchuť. Osvěžující, výrazně kyselá, rozverná. V kanárkově žlutém korpusu na vás čeká exploze zralých citronů.

Čokoládový krém

Čokoládový krém


Někdo to rád hořké a zde to platí dvojnásob. Pro milovníky intenzivní čokoládové chuti byl stvořen tento Věneček. Nechte se unést jeho krémem ze 70% hořké čokolády.

Doporučujeme spotřebovat do 24 hod. Věneček je velký asi 4 cm a váží cca 10g
Věnečky se v jednotlivých várkách vizuálně liší – jde o ručně vyráběné produkty. Proto mohou vypadat jinak než ty na fotografiích.


Alergeny: Věnečky s máslovým krémem, jahodové a citronové 1, 3, 7.   I   Pistáciový a Griliášový 1, 3, 7, 8.   I   Čokoládový 1, 3, 6, 7, 8.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz